Regulamin sklepu

1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.sadmar.com.pl prowadzony przez Firmę Handlowo - Usługową

SADMAR Sp.J.

08-110 Siedlce, ul. Sosnowa 9

 

2. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

 

3. Sądem właściwym do rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

4. Umowa może zostać zawarta tylko w języku polskim.

 

5. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 

6. Zamówienia są przyjmowane na stronie www.sadmar.com.pl, w wyjątkowych przypadkach telefonicznie pod nr tel. (025) 643 56 08.

 

7. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i automatyczne przesłanie go do nas.

 

8. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. w których brakuje numeru telefonu lub adresu e-mail. Są one niezbędne do potwierdzenia zamówienia.

 

9. Zamówienia można składać przez całą dobę.

 

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

11. Bezpośrednio pod nazwą towaru znajduje się w kwadratowym niebieskim nawiasie symbol towaru, który może posłużyć Państwu przy składaniu zamówień telefonicznie w sytuacji braku dostępu do internetu np: symbol towaru 0002 jest przyporządkowany dla produktu "Angielski EURO 1"" itd

 

12. Pod nazwa towaru i symbolem znajduje sie drugi nawias kwadratowy w kolorze szarym, który informuję o ilości danego produktu w opakowaniu zbiorczym np. [5/25] lub [16], co ułatwi Państwu ilościowe zamawianie towaru.Preferowane są zamówienia całych opakowań zbiorczych.

 

13. W przypadku, gdzie ten sam towar jest w różnych kolorach np. rękawice pcv ( kolory zielony, niebieski, czerwony) proszę przy zamawianiu towaru przez stronę internetową w opcji komentarz napisać kolor jaki Państwo chcecie otrzymać itd. w przypadku innych produktów.

 

14. Podane ceny są cenami hurtowymi brutto od których udzielane są rabaty (po uzgodnieniu z działem handlowym). Formy płatności są także ustalane przez dział handlowy.

Hurtownia art. metalowych i narzędzi SADMAR ul. Sosnowa 9 08-110 Siedlce           /          www.sadmar.com.pl